Навчання | Курси копірайтингу

Онлайн курси копірайтингу

Як проходять курси копірайтингу?

Все навчання проводиться голосом по месенджеру, або через телефон. При цьому я підбираю гнучку програму навчання, виходячи зі спілкування з новим учнем. Велика частина навчання відводиться практичним заняттям, а саме написання текстів різної тематики. Ви пишіть, я перевіряю. Вношу правки, обговорюємо мої рекомендації і продовжуємо.

У процесі спілкування у кожного з вас будуть виникати питання, на які я з задоволенням буду давати вичерпні відповіді. У підсумку, отриманих вами практичних знань з головою вистачить для того, щоб почати працювати самостійно.

Як дізнатися, чи вийде у Вас стати копірайтером?
Для того, щоб ви не витратили гроші даремно, а я зберіг свій час, перше заняття проводиться абсолютно БЕЗКОШТОВНО. На першому уроці ми познайомимося і ви отримаєте кілька домашніх завдань, написавши які зрозумієте, чи підходить вам робота копірайтером, а я підкажу, чи є у Вас в цій сфері потенціал.

У підсумку, якщо впоратися не вдалося, то ви абсолютно нічого не втрачаєте, ну а якщо вийшло, то гарантовано будете при роботі. До речі, якщо вам стало цікаво, але зателефонувати немає можливості, тому що ви сидите на роботі, а за вами спостерігає камера «боса», то на сайті є опція «Виконай тестове завдання». Як тільки ви натиснете на вкладку, на ваш комп’ютер автоматично скочується тестове завдання в форматі word. Ознайомтеся, якщо виникнуть питання пишіть або телефонуйте, а як виконаєте надсилайте на пошту. Я перевірю тексти безкоштовно і повідомлю про ваш потенціал.

Звичайно ж, всю інформацію, як працювати копірайтером ви можете знайти в інтернеті, але на збір найнеобхіднішого у вас піде багато часу, яке я вже витратив за вас і знайшов саме те, що вам потрібно на цьому етапі навчання.

Не витрачайте час, прошу вас, зосередьтеся на досягненні своєї мети! Повірте, ці гроші (вартість курсів копірайтингу) ви залишаєте в кафе, проїдаєте або витрачаєте на комп’ютерні ігри. Так обмежтеся всього на певний час, щоб змінити своє життя і долю назавжди!

Упевнений, що у вас все вийде. Адже ви чули про цю професію і, напевно, знаєте масу прикладів, як хтось уже заробляє в цій галузі. У будь-якому випадку я завжди буду поруч. Якщо Вам знадобиться пройти розширений курс копірайтингу, то я в будь-який момент допоможу.

А тепер вирішите самостійно, не слухаючи друзів, рідних і знайомих, далеких від копірайтингу, і скажіть самому собі: «Ви хочете змінити своє життя за таку невелику плату?». Звичайно ж, відповідь: «Так!». Так само відповів і я, кілька років тому, і з того часу моє життя стало цікавішим і різноманітнішим, при цьому я абсолютно не скутий рамками 8-ми годинного робочого дня з одним вихідним в тиждень.

Курси копірайтингу

Замовити

Kopi.in.ua - Сидор Дмитро

Всі права захищені

Розроблено в NV Web Studio