Виконайте тестове завдання | Курси копірайтингу

Онлайн курси копірайтингу

Виконайте тестове завдання

70% всіх бажаючих пройти навчання на курсах копірайтингу зупиняла одна єдина думка: «Я оплачу курс, але де гарантія, що у мене вийде, а вкладені гроші не пропадуть?». Розумію, тому йду вам назустріч!

Коли я тільки починав вести курси копірайтингу, я теж брав гроші вперед, а потім, відверто кажучи, мучився з учнями, абсолютно далекими від написання текстів. Їх же в цей час мучила думка про втрату грошей і про те, що у них нічого не виходить.

Я зробив простіше, ввівши систему першого безкоштовного заняття, завдяки якому багато що стає зрозумілим і доступним. Ви витратите лише час, зате на 100% зможете з’ясувати, чи варто приступати до навчання. Ми зателефонуємо, і в телефонному режимі я дам вичерпні відповіді на всі ваші запитання.

Але навіть якщо ви, з яких-небудь причин, не бажаєте або не можете провести бесіду через телефон або по Skype, пропоную вам спробувати себе в якості копірайтера, виконавши тестове завдання. Я перевірю його АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО. Як тільки ви перейшли на цю сторінку, тестове завдання в автоматичному режимі Скачайте на ваш комп’ютер. Шукайте документ в форматі WORD, в якому все детально розписано.

Чи не хочете нікуди кликати? Розумію. Хм. Хоча не дуже. Вступайте в групу в «Фейсбук» і замовте тестове завдання в особистому повідомленні!

У тестовому завданні вам буде запропоновано написати два тексти, на підставі яких і буде визначено ваш потенціал. Повірте, я також зацікавлений навчати тільки тих людей, яким підходить робота копірайтером (у себе) вдома.

Цей простий метод «проби пера» допоможе заощадити ваші гроші і мій час. Тестове завдання може назавжди змінити ваше життя, давши можливість цікаво, а головне непогано заробляти!

Сміливіше вирішуйтеся, це абсолютно безкоштовно! Поки ви роздумуєте, вже маса людей виконала і виконує тестове завдання. Одні відсіваються, а частина проходить навчання і успішно працює. Бажаю вам успіху. Пишіть по будь-якому питанню, я завжди підтримаю радою або проведу персональну консультацію.

Заробіток копірайтером в інтернеті – це реальність!