Унікальна пропозиція! | Курси копірайтингу

Онлайн курси копірайтингу

Унікальна пропозиція!

Доброго вам дня, дорогі друзі!

Сьогодні хочу розповісти вам, чим взагалі я тут займаюся і які вигоди це обіцяє особисто для вас. Якщо в двох словах – я проводжу онлайн тренінги з копірайтингу.

Близько 100% (без жартів) моїх учнів сьогодні ведуть успішну фріланс-діяльність і є затребуваними професіоналами у своїй ніші. Крім якісних особливостей і методів мого кураторства, такий результат досягається шляхом ретельного відбору кандидатів. Я беру з вас гроші тільки в тому випадку, якщо бачу непідробний потенціал і впевнений в успіху вашого подальшого навчання.

Саме з цієї причини я пропоную вам взяти БЕЗКОШТОВНЕ тестове завдання, результати якого і визначать актуальність можливого навчання. Хто знає, можливо саме ви опинитеся тим щасливчиком, якому вдасться потрапити до мене на урок?

Ситуація на ринку

Напевно ви вже не раз стикалися з пропозиціями про навчання фрілансу, однієї варіацією якого є школа копірайтингу. Впевнений, вас, як і мене свого часу, збентежили неприйнятна цінова політика і форма подачі інформації даних курсів. Найчастіше, після оплати – вам пропонують доступ до серії вебінарів або відеоуроків розрахованих на самостійне вивчення. У кращому випадку за ними слідують екзаменаційні завдання, що дозволяють закріпити матеріал.

Не знаю, як вам, друзі, а мені цей підхід здається абсолютно немислимим! Адже в сучасному інтернет-просторі не бракує інформації. Навпаки, вона безкоштовна і лізе з усіх щілин! Навіть те, що вам розповідаю я легко можна відкопати в інтернеті. Але задумайтеся. Який відсоток знань, отриманих з мережі, ви використовували на практиці? Саме так! Абсолютний мінімум!

Ліричний відступ. Один з найталановитіших моїх учнів, як-то сказав – «Якщо чесно, Діма, спочатку я думав скористатися твоєю щедрістю і на перше заняття йшов з метою почерпнути максимум корисної інформації безкоштовно. Зрозуміло, про продовження навчання в його платному варіанті я і не думав, наївно вважаючи, що зможу сам у всьому розібратися. Хм … Я ніколи так не помилявся … »

Як видно, я пропоную потенційно інший підхід. Свіжий погляд на тренінги з копірайтингу, що дозволяє інвестувати свої гроші в готовий результат, а не на голу, не застосовується на практиці інформацію.

Індивідуальне навчання

Я роблю вам виключно рідкісне і тому найбільш цінну пропозицію на ринку! Індивідуальні курси копірайтингу саме для вас! Тет-а-тет. Тільки ви і я. Скайп, Вайбер, Zoom. Як вам буде завгодно. Всі заняття проходять в режимі онлайн, дозволяючи вам брати у мене уроки, перебуваючи в будь-якій точці світу!

У перерві між уроками я даю вам домашні завдання різного типу складності, а безпосередньо під час самих уроків аналізую ваші помилки і даю чіткі рекомендації по їх усуненню. Такий підхід гарантує своєчасне коректування навичок і ефективну підготовку вас до реальних умов.

Також, відмінною рисою мого індивідуального методу є ваш прогрес по всіх можливих напрямах СЕО копірайтингу. Поясню. Маючи багатий досвід в копірайтингу, я знаю практично всі типи завдань, з якими ви зіткнетеся, працюючи на біржі фрілансу і даю вам подібні в рамках навчання. Технічні, рекламні та продають тексти, а також опису товарів і категорій інтернет-магазинів – все це буде вам байдуже, як тільки ви завершите навчання!

Тренінги по копірайтингу від та до

Додатково хочу підкреслити, що багато хто з учнів, які пройшли курси копірайтингу – стали моїми особистими друзями та партнерами. Такого рівня взаємної довіри ми досягли разом, проте в його основі лежить наріжний камінь навчання …

Потрапивши під моє крило одного разу, ви ЗАВЖДИ можете розраховувати на мою підтримку. Зачепило ?! Ще б. Такого привітності вам не вдасться знайти більш ніде!

Успішно пройшовши мої тренінги з копірайтингу ви гарантовано отримаєте «працевлаштування». Набираючись досвіду вже в реальних трудових умовах, ви також можете сміливо ставити мені питання. Я спробую відповісти на будь-який з них. Також, рекомендую вам стежити за оновленнями мого блогу. Упевнений, вам вдасться почерпнути з них багато цікавого.

Сподіваюся, сьогоднішня розмова виявилася для вас корисною!

Бажаю вам сміливості, завзятості і кар’єрних звершень, адже дорогу здолає той, хто йде.