Скільки заробляє копірайтер? | Курси копірайтингу

Онлайн курси копірайтингу

Скільки заробляє копірайтер?

Погодьтеся, що як тільки вам попадається інформація про будь-якої професії, то перше, що спадає на думку – це питання: «Скільки можна на цьому заробити?». Не виняток і робота копірайтера, яка у необізнаних людей викликає відчуття небилиці, вигаданої аферистами. Воно й зрозуміло, адже тут не потрібно ні мішки тягати, ні на роботу ходити, а платять за букви, а точніше за грамотне складання цікавих статей. Так скільки заробляє копірайтер, який, сидячи вдома або на пляжі з ноутбуком, строчить рядок за рядком, посміхається і не знає, що таке трудові мозолі? Ділюся достовірною інформацією з перших рук!

Заробіток копірайтера в цифрах

Не стану розповідати про максимальний заробіток копірайтера в грошовому еквіваленті, бо новачкові хотілося б дізнатися не про захмарні цифри, які чекають його в майбутньому, а отримати інформацію про реальну заробітну плату, на яку він може розраховувати вже зараз.

Просто напишу, що фінансового «стелі» в цій професії немає. Ваш заробіток буде прямо пропорційний рівню наступних складових:

  • Досвіду.
  • Особисті амбіції.
  • Везіння.

Отже, копірайтер-новачок може сміливо розраховувати на наступну оплату за 1000 символів готового тексту. Напишу в трьох валютах для більш зручного розуміння:

  • 50 рублів за 1000 символів.
  • 16 гривень за 1000 символів.
  • 0,4-0,7 доларів за 1000 символів.

Звичайно, трапляються замовники, що пропонують і більш дешеву оплату, але це, вибачте, зовсім вже рабство. Якщо хтось і пропонує нижчу оплату, ніж вказав я, то перед вами або паталогічний жмот, або копірайтер-перекупник, якому платять дорожче, але внаслідок перепродажу текстів новачків він заробляє собі гроші.

Тепер перейдемо до фінансової математики. Візьмемо за основу мінімальні показники оплати (зазначені вище) і помножимо на кількість символів, яке фрілансер може писати в день. В середньому, при правильному плануванні робочого дня, абсолютно безболісно для себе копірайтер може писати 8000-10 000 символів. Це займає 4-6 годин роботи. Все залежить від складності тематики, а також від особистої швидкості обробки і написання матеріалу.

Скільки копірайтер отримує в місяць?

Отже, помножимо 10 000 символів на мінімальну оплату і отримаємо:

  • 500 рублів в день / 15000 в місяць.
  • 160 гривень в день / 4800 грн. у місяць.
  • 6 доларів в день / 180 доларів на місяць.

Звичайно, такий ПОЧАТКОВИЙ заробіток ще не вражає, але якщо порівняти його з середньою зарплатою при роботі на «дядю», то виявляється, робота копірайтером приносить хороші дивіденди. Повторюся, що наведені мною цифри – це те, що чекає копірайтерів, які знаходяться лише на початку свого кар’єрного шляху. З досвідом зарплата неминуче зростає!

Додайте сюди такі переваги роботи копірайтером, як відсутність будильників, ніякого начальства, можливість робити собі вихідний в будь-який день …

Тепер уявіть, що вам вдалося знайти замовника, готового платити 1 долар за 1000 символів? 2 долари за 1000 символів? Вище? Це все реальні цифри, які платять копірайтерам за їх вміння створювати якісні тексти. Як показала практика і особистий досвід роботи з учнями, мінімальна оплата «переслідує» новачків тільки в перший місяць. У міру набуття досвіду і вміння якісно виконувати свою роботу, а також не соромитися просити вищу оплату, ваші доходи будуть невблаганно зростати!

Мрії не працюють, поки не працюєте ви самі!

Проблема всіх тих, хто хоче освоїти цю професію, але з якоїсь причини не вирішується, в тому, що необгрунтований скепсис переважує чашу ваг розсудливості.

Просто напишіть мені, задайте будь-яке питання і дозвольте собі знайти, нарешті, роботу, яка не тільки приносить гроші, а й задоволення. Я не тільки розповім як стати копірайтером, а й поділюся усіма знаннями, які придбав за роки успішної роботи. У міру навчання я поясню як стати успішним копірайтером і вийти на гідну оплату. Але ж щоб цього досягти, ви повинні проявити бажання і, для початку, зв’язатися зі мною будь-яким зручним для вас способом.

Не впевнені, що вийде працювати в цій сфері? Чи не спробуєте – не впізнаєте! Виконуйте «тестове завдання» і я перевірю його абсолютно безкоштовно!

Хочете пройти індивідуальне навчання копірайтингу? Читайте умови про те, як проходить навчання.

Загалом, на цьому сайті є все, що вам може знадобитися, так що розташовуйтесь і рухайтеся вперед до роботи-мрії!

Пам’ятайте: «Ви не помилитеся, якщо зробите правильно!».

Отримати інформацію, щодо навчання можна тут: “Навчання“.