Шукаєте, де замовити копірайтинг? Вам сюди! | Курси копірайтингу

Онлайн курси копірайтингу

Шукаєте, де замовити копірайтинг? Вам сюди!

Доброго дня, друзі! Сьогоднішня розмова буде актуальна тим, хто прийшов до нас не за професійним досвідом, а за допомогою. Ну, а вам, дорогі колеги, буде незайвим поглянути на питання вибору виконавця з боку клієнта. Як ви вже здогадалися, мова піде про те, де замовити копірайтинг для сайту і як підійти до вибору фахівця. Сідайте зручніше, наливайте чайку … Зараз буде цікаво!

Де живуть найкращі копірайтери рунета?

Ось так відразу кращі, так?) Стривайте! Давайте спочатку розберемося, де ці міфічні персонажі живуть взагалі.

Найбільш відомим місцем годівлі копірайтера, а, отже, ідеальними мисливськими угіддями для замовника є так звані фріланс-біржі. Саме там можна спостерігати нічого не підозрює копірайтера в його природному середовищі.

Пройшовши реєстрацію на біржі і отримавши «регалії» клієнта, можна впевнено приступати до полювання. В якості приманки підійде оголошення про пошук виконавця, приправлене обіцянкою щедрої оплати. Розмістивши «приманку» на сайті слід причаїться і вичікувати перших копірайтерів. Повірте, мої колеги злетяться на неї, як бджоли на мед!

Також ви можете спробувати щастя на біржах контенту. Там можна знайти досить дешеві тексти підходящої тематики і просто викупити їх. Крім того, розмістивши замовлення, ви зможете отримати готовий контент без безпосереднього контакту з виконавцем. Цей спосіб поганий тим, що в результаті ви отримуєте матеріал досить низької якості і не маєте можливості швидко коригувати своє замовлення. Плюс, якщо вам сподобається матеріал, вам не вдасться зв’язатися з копірайтером для подальшої роботи.

Що до кращих фахівців, то у них, як правило, є свої іменні сайти, які залучають клієнтів за допомогою СЕО і контекстної реклами. Такі профі можуть пропонувати широкий спектр послуг з гарантією якісного результату. Між тим, не всі замовники готові оплатити послуги копірайтера ціни на які вдвічі перевищують прийняті на біржі. Це підводить нас вже до іншого питання, розглянути який я планую абзацом нижче.

Як швидко визначити рівень фахівця?

На жаль, спілкування з копірайтером не дасть вам повного уявлення про його професійному рівні. Більшість виконавців демонструють в діалозі лише свої пізнання в маркетингу і свій характер. За цими ознаками зрозуміти які тексти пише людина буває досить важко. Саме для цього й існують такі речі, як:

  • Портфоліо;
  • Тестові завдання.

У кожного професіонала в портфоліо можна відшукати не менше 10-ти робіт, які він по праву вважає кращими (або вважав, оформляючи його три роки тому). Незалежно від ступеня свіжості, портфоліо дає гарне уявлення про стилі автора, який з часом залишається практично незмінним.

Для перевірки якості, і відповідності складу копірайтера вашим вимогам – запропонуйте йому виконати тестове завдання. Безкоштовно написати 1000 символів для демонстрації своєї майстерності погодиться практично будь-який автор (за винятком найшкідливіших). За результатами тесту відразу ж стане ясно чи варто вам працювати разом чи ні.

Як не помилитися, вибираючи між ціною і якістю?

Делікатне питання, актуальне для кожного, хто вже знайшов де замовити копірайтинг для свого сайту. Насправді все простіше, ніж здається і відповідь буде прямо залежати від ваших потреб.

Наприклад, якщо вашому інтернет-магазину потрібно просування в пошуковій системі – можна замовити недорогий матеріал, заточений під ключові запити. Зміст текстів тут не так принципово (оскільки їх ніхто не читає) і за важливістю значно поступається самому факту їх наявності. Єдине, до чого тут варто підійти уважно, так це до оформлення головної сторінки. Її текст повинен бути релевантним змістом магазину і насичений відповідними ключами.

У разі якщо ви ведете інформаційний сайт або блог, і постійно поповнюєте його новим контентом – без хорошого фахівця вам не обійтися. Особливо це стосується випадків, коли тексти є необхідним супроводом вашого продукту або послуги і допомагають вести прямий діалог з клієнтом. У таких ситуаціях необхідний справжній віртуоз слова, а економити на такому – собі дорожче.

Що робити якщо терміново потрібні тексти, а копірайтера під рукою немає?

Як вже було сказано в заголовку – ви прийшли точно за адресою! Саме тут і прямо зараз ви можете отримати послуги копірайтера ціни на які глибоко ображають його талант!

Зрозуміло, я говорю про себе і скромності мені не позичати. Тільки у мене ви отримаєте повний асортимент послуг і гарантію на виконання робіт будь-якої складності. Я завжди працюю один, і творчо підходжу до виконання кожного замовлення. Ознайомитися з переліком послуг можна тут: “Послуги“.

Не втрачайте час і нерви даремно – отримаєте від мене безкоштовну консультацію щодо необхідного контенту прямо зараз! Зв’язатися зі мною можна в розділі «Контакти».