Що таке копірайтинг і які його переваги? | Курси копірайтингу

Онлайн курси копірайтингу

Що таке копірайтинг і які його переваги?

Всім привіт! Сьогодні хотілося б поділитися перевагами в роботі копірайтером. Робити я це буду не на чиєму-небудь прикладі, а на своєму власному. Є у нас в колі фрілансерів така приказка: «Якщо ти не можеш дозволити собі на своєму робочому місці сидіти в спідня білизна з келихом вина, значить, десь на своєму життєвому шляху ти звернув не туди». Можливо, це грубуватий приклад, але він в точності відображає суть нашої професії.

Суть професії копірайтера – це свобода!

Звичайно ж, до моменту відчуття повної свободи доведеться пройти шлях новачка, коли здається, що нічого не виходить і не вийде ніколи, але момент «оперення» проходить буквально протягом місяця-двох і приходить довгоочікувана нагорода!

Назавжди зникає поняття «будильник», бо у фрілансера свій власний графік. Можна працювати в будь-який час дня і ночі, абсолютно не дотримуючись жодних часових рамок. Вже точно можна не прив’язуватися до одного-двох вихідних на тиждень. Вихідний день у фрілансера кожен день, просто в деякі з цих чудових днів ми працюємо за своїм бажанням. Працювати можна в будь-якій точці світу, будь-то намет на березі моря, офіс, будиночок у бабусі в селі або власна затишна квартира. Головне, щоб був доступ в інтернет. Якщо є бажання, можна подорожувати з ноутбуком, бо все, що вам потрібно для роботи завжди знаходиться з вами. Тиждень у Львові, три дні в селі у бабусі, місяць в Парижі … Ви тепер сам розпорядник свого часу робочого графіка!

Особливо гостро відчувається принадність роботи копірайтера в осінні або зимові дні, коли за вікном світає пізно, а різкі пориви вітру кидають на скла холодні краплі дощу. Приємно включити музику, зварити каву і спостерігати з вікна, як люди йдуть по холоду на роботу, яку багато хто з них просто ненавидять.

Їх чекає черговий день, в якому багато залежить від настрою боса, а колектив не завжди привітний, до того ж в кінці місяця їх чекає фіксована і не завжди радує зарплата, а в єдиний вихідний потрібно стільки встигнути, а головне відпочити … відпочити … відпочити …

Я пройшов шлях копірайтера з нуля і вже не пам’ятаю, що таке робота в колективі колег з похмурими обличчями і ранковими чварами. Я прокидаюся, роблю зарядку, включаю музику і сідаю за ноутбук, де складаю цікаві статті, за які отримую гідну оплату. При найменших ознаках втоми я виходжу на вулицю прогулятися або сходити на тренування, після чого пишеться ще краще, хоча, після обіду я працюю зовсім небагато. У мене в душі звучить тільки мелодія подяки за те, що я освоїв свого часу цю професію, не дивлячись на те, що в мої сили вірив тільки одна єдина людина.

Хочу нагадати, що переваги роботи копірайтером – це не казка. Все це я отримав завдяки своєчасному бажанням щось змінити в своєму житті. Кілька років тому я наполегливо навчався і Гугла «робота в інтернеті копірайтер», щоб отримати необхідні знання. Тепер я не тільки успішний фрилансер, а й людина, яка навчає цьому ремеслу усіх бажаючих.

Цікаво? Ознайомтеся з матеріалом «Онлайн навчання». Вам багато що стане зрозумілим, а головне, у вас з’явиться можливість змінити своє життя. Поставте мені будь-яке питання, і я обов’язково дам вичерпну відповідь. Я чекаю вас на сторінці «Поставити питання».

Загалом, друзі, немає абсолютно нічого складного в професії копірайтер. Погуглите, що таке копірайтинг або хто такий копірайтер і що він робить, а потім повертайтеся на мій сайт. Я обов’язково допоможу вам стати фінансово незалежним, вільним від рутини і побуту, щоб розпоряджатися своїм часом самостійно. Інформація повністю відкрита, але ось одна невдача – з чого почати і як працювати на фрілансі правильно? З моменту, коли ви до мене зверніться, я стану вашим другом і гарантовано навчу копірайтингу, залишаючись поруч до тих пір, поки ви не почнете заробляти самостійно!

Чи не впевнені в своїх силах? Виконайте «Тестове завдання». Якщо з тестовим завданням ви впораєтеся, це буде означати, що вам під силу стати високооплачуваним копірайтером. Повторюю, я гарантовано допоможу з роботою! Багато хто запитує: «Ви дійсно допомагаєте з роботою на 100%?». Відповідаю: «Так, ви на 100% будете при роботі!».

Телефонуйте або пишіть, вступайте в групи в соцмережах, не соромтеся ставте питання, адже за це грошей не беруть, а вашу цікавість вже сьогодні може привести вас до мрії.

До нової зустрічі! Пам’ятайте: «Ви не помилитеся, якщо зробите правильно!»