SEO копірайтинг або ключі від усіх дверей | Курси копірайтингу

Онлайн курси копірайтингу

SEO копірайтинг або ключі від усіх дверей

Привіт, Друзі!

Якщо ваша діяльність пов’язана зі створенням або супроводом сайтів (в іншому випадку, навіщо вам читати цю статтю?), Ви напевно чули такі терміни, як «SEO», «входження» і «ключові слова». Якщо немає, то обов’язково зіткнетеся з ними, зв’язавши своє майбутнє з написанням замовних текстів. Будьте впевнені – вакансії на SEO копірайтинг повсюдно зустрічаються практично на будь-якій біржі. Що ж це за «звір» і з чим його «їдять» я пропоную нам розібратися прямо зараз.

Ключові слова і головний виконавчий директор

Ключові запити – фрази і словосполучення, які користувачі вводять в пошуковий рядок Гугла, Яндекса і інших систем. Правильно підібраний ключ дозволяє швидко знайти бажану інформацію, а тому повинен бути коротким, ємким і лаконічним. Визначаючи наявність таких ключів в текстах і описах, пошуковик вибудовує рейтинг релевантних запиту сайтів.

SEO (від англ. SearchEngineOptimization) – комплекс заходів, спрямованих на просування сайтів в рейтингу пошукових систем. Якщо по-простому, то оптимізація допомагає ресурсу бути показаним вище конкурентів, роблячи його більш привабливим і помітним.

Зазвичай, сео копірайт містить:

  • Створення семантичного ядра
  • Набору ключових слів, максимально відображають суть і ідею сайту. Як свідчить мій багатий досвід, хороший сайт містить відповіді на всі запити свого семантичного ядра.
  • Наповнення ресурсу унікальним контентом (тексти, картинки, вигляді і т.д.)

З використанням ключових слів, робить сайт більш привабливим для пошукових систем. SEO рерайт і копірайтнг, якраз служать цієї мети, заповнюючи інформаційний простір сайту оригінальним текстовим матеріалом з органічно (природно) вписаними ключами.

  • Налаштування контекстної реклами

Для гарантованого, але порівняно дорогого результату. Дозволяє пошуковикам рекомендувати сайт, виділяючи його і виставляючи вище результатів пошуку. Від якості настройки буде залежати, як ціна подібної реклами, так і її кінцева ефективність.

Найбільш цікавою особливістю оптимізації є те, що алгоритми пошукових систем нікому достеменно не відомі. У підсумку, SEO є якесь таємне мистецтво, з фундаментом з тендітних гіпотез і припущень. Своєю ж ефективністю ця алхімія XXI століття зобов’язана, в основному, практичним досвідом і експериментів.

Її величність, Релевантність

Як би хороша і продумана не була оптимізація, вона в пух і прах розбивається об монолітну стіну релевантності.

Релевантність – відповідність матеріалів сайту ключових запитів. Іншими словами – це мірило здатності інтернет-ресурсу задовольняти цікавості своїх гостей. Якщо стаття, відео або інший контент сайту повністю відповіли на поставлене користувачем питання, то вони виявилися релевантні введеному їм ключу.

Саме цей параметр є головним фактором в пошуковій видачі, а тому ніяка оптимізація ніколи не зможе скласти конкуренцію простому релевантному контенту.

Сподіваюся, я зумів допомогти вашій професійній ерудиції і доклав руку до ознайомлення вас з основами … а на цьому все.

Бажаю всім приємного настрою і робочого ентузіазму!

P.S. Про те, як досягти успіху на ниві SEO копірайтингу ви дізнаєтеся в одній з наступних статей цього блогу. Залишайтеся з нами!