Платна або безкоштовна біржа копірайтингу? | Курси копірайтингу

Онлайн курси копірайтингу

Платна або безкоштовна біржа копірайтингу. Яку обрати?

Щодня «народжуються» сотні копірайтерів. Одні виникають раптово, повіривши в свою унікальність і підхоплені ідеєю модного, високооплачуваного заробітку. Інші ж, підлягає вчаться, вникаючи в тонкощі фрілансу і поступово наближаючись до освоєння нового визнання.

У підсумку, на плаву залишаться тільки самі терплячі і, безсумнівно, талановиті. До цього щасливого моменту ще далеко, а поки і ту, і іншу групу новачків об’єднує спільне завдання, а саме – пошук замовників і, звичайно ж, біржа фрілансерів, де ці самі замовники і «живуть».

Безкоштовні біржі копірайтингу

Всупереч тому, що безкоштовні біржі фрілансерів залучають нульовими вкладеннями і можливістю негайно приступити до заробітку, вони все ж мають не тільки ряд переваг, але і недоліків.

Плюси безкоштовної біржі

Безкоштовність! Так, хоч як крути, а відсутність плати за користування ресурсом підкуповує.

Мінуси безкоштовної біржі

Рейтинг. Цей нагромаджувати фрілансерами показник, що відлякує більшу кількість копірайтерів-новачків, ґрунтується на якості і кількості виконаних робіт і залишених замовниками відгуків. Чим вище рейтинг, тим вище довіра потенційних клієнтів. У одних бірж рейтинг відображається у вигляді зірочок, у інших – балів від замовників. Недолік рейтингу в тому, що для його підвищення потрібен час, а також готовність зустрінеться з жорсткою конкуренцією.

Відсоток за роботу. Незважаючи на те, що орендна плата за роботу на деяких біржах не передбачена, за отримані вами гонорари «безкоштовна» біржа бере свій відсоток.

Мовчання. Найчастіше у копірайтера немає можливості поспілкуватися з замовником. Якщо текст не подобається, то його просто не оплатять або відправлять на доопрацювання, відмовитися від якої ви не можете через страх перед негативним відгуком, боязні втратити позиції в рейтингу і т.д.

Платні біржі копірайтингу

Особисто я віддаю перевагу платних ресурсів. Орендна плата, при правильному підході, «відбивається» за годину-дві-півдня роботи, а в нагороду така біржа надає наступні можливості:

Спілкування з замовником відбувається безпосередньо за допомогою листування месенджерів. Прямий контакт дозволяє уточнити стилістику написання тексту, а також з’ясувати побажання замовника ще до того, як ви приступите до виконання його завдання.

Відсоток за оплачену вам роботу біржа не бере, бо ви вже внесли орендну плату. Весь «кровний» заробіток на біржі залишається в кишені копірайтера.

Не важливо, яку біржу ви оберете в якості фундаменту для роботи копірайтером, якщо ви налаштовані серйозно, то все вийде. До речі якщо ви вже підготовлений копірайтер, але ніяк не можете вийти на серйозний заробіток, я зможу допомогти. Пишіть!

Як не нарватися на несумлінного замовника або отримати максимальну користь навіть з такого негативного досвіду читайте перейшовши за посиланням.