Копірайтинг з нуля або з чого почати новачку? | Курси копірайтингу

Онлайн курси копірайтингу

Копірайтинг з нуля або з чого почати новачку?

Вітаю вас, дорогі друзі! Як і обіцяв, зараз я вам розповім, як стати справжнім копірайтером, з чого почати новачкові і як почати заробляти, не виходячи з дому. Так, так, ось так от просто, без реєстрацій і СМС! Сідайте зручніше, наливайте собі чайку, і приєднуйтесь до бесіди Чекаємо тільки вас!

Хто може стати копірайтером?

Як не дивно, копірайтинг з нуля може освоїти абсолютно будь-яка людина, незалежно від освіти та професійних якостей. Ведучи курси копірайтингу вже близько 4-х років я часом і сам дивуюся потенціалу, багатьох моїх учнів. Дуже часто люди самі не підозрюють про свої письменницьких здібностей і приходять до мене з волі випадку. Ніде правди діти, іноді приходять і ті, хто копірайтером ніколи не стане, але на щастя це стає зрозуміло вже на першому занятті.

Отже, якщо ви:

  • Обожнюєте художню літературу;
  • Добре писали твори в школі;
  • Завжди мріяли стати письменником;
  • Не любите працювати в команді;
  • Чи страждаєте графоманськими нахилами.

То ви вже практично копірайтер! Залишилося лише обточити ваші навички і направити наявний потенціал у потрібне річище.

З іншого боку, якщо до вас не відноситься ні одна з перерахованих вище характеристик (особливо – любов до літератури) ніякі зусилля волі або інвестиції в навчання не зроблять з вас успішного професіонала. Перш ніж думати, з чого почати свій шлях, задайте питання – чи дійсно це те, що вам потрібно?

Перші кроки на біржі

Отже, ви вирішили трансформуватися з новачка в професійного райтера? Для початку вам буде потрібно заявити про себе, вступивши в жорстокий Мир біржової торгівлі. Ні, ні, попереджаю відразу – Вовк з Уолл Стріт тут ні при чому. Йдеться про біржі праці, де фрілансери (і копірайтери в тому числі) продають свої професійні послуги. На даному етапі від вас вимагається лише зареєструватися на одній з таких бірж, привести в товарний вигляд свою особисту сторінку, сплатити комісію сервісу (не завжди) і приступити до полювання на замовників.

Відзиваєтеся на кожну вакансію, але жоден замовник не хоче вибирати саме вас? Що ж, така доля кожного новачка і всі ми через це пройшли. Головне, не опускайте руки і продовжуйте відповідати на кожне оголошення. Спочатку погоджуйтеся навіть на дуже дешеву роботу або пропонуйте свої послуги безкоштовно! Це допоможе вам стартувати з нуля, набрати позитивних відгуків і обзавестися пристойною портфоліо, що найкращим чином позначитися на всіх ваших подальших успіхах.

В цілому, шлях від профана до копірайтера виглядає приблизно ось так:

  • Зареєструватися на біржі;
  • Взяти замовлення;
  • Написати статтю;
  • PROFIT!

Як нескладно здогадатися, під питаннями ховається отримання грошей, а всупереч розхожій думці, вперше витягнути їх з інтернету не так вже й просто. Для цього вам буде потрібно сертифікований рахунок WebMoney, банківська карта і дещиця довіри до одного з обмінних сервісів. Детально про реєстрацію гаманця Вебмані і виведення коштів ви дізнаєтеся в одній з наших майбутніх бесід. Цікаво скільки заробляє копірайтер? Читайте тут: «Скільки заробляє копірайтер на сьогодні?»

Наостанок варто було б сказати і про принципи написання веб-статей, але це теж тягне на окремий матеріал, ознайомитися з яким ви зможете трохи пізніше.

Бажаю всім добра і прекрасного настрою! Якщо тема заробітку на терені фрілансу вас зацікавила, то можете звернутися за допомогою до мене в розділі онлайн навчання. Перестаньте себе мучити думками ваше це чи ні, просто зателефонуйте і ми разом швиденько все це з’ясуємо. Буду радий допомогти.

P.S. Про те, як з більшою ймовірністю залучати грошових замовників і отримувати від них кращу роботу я повідаю вам в наступних статтях цього блогу. Залишайтеся з нами!