Як заробити на власному сайті? | Курси копірайтингу

Онлайн курси копірайтингу

Як заробити на власному сайті?

Отже, друзі, інтернет дав можливість наповнити своє дозвілля до країв, але також надав шанс відкрити власний бізнес, при цьому, що не вимагає величезних фінансових вкладень.

Цікаво? Факт! Навіть самий ледачий знає, що в інтернеті люди успішно працюють і заробляють, не покидаючи свого будинку, дачі, або бунгало на Балі. Способів інтернет-заробітку багато і одні з них – це заробіток на власному сайті або блозі.

Ви запитаєте, як заробити на власному сайті? Відповідь проста – Ви можете це зробити популярним! З чого почати? Відповіді викладені нижче! Отже, для чого взагалі потрібен сайт і який механізм заробітку за допомогою нього?

Створити сайт просто! Від вас потрібна лише ідея!

Для початку визначтеся з тематикою сайту. Це може бути ресурс, присвячений подорожам, зброї, історії, книгам, кулінарії, спорту і т.д. На особистому сайті ви можете записувати свої думки, які із задоволенням будуть читати люди з усіх куточків нашої планети. Головне, щоб вам була цікава обрана тематика і, повірте, вона знайде своїх шанувальників!

Як підвищити відвідуваність сайту?

На регулярній основі пишіть унікальні статті, які будуть корисні і інформативні для ваших читачів. Ви запитаєте, як читач потрапляє на сайт? Все просто! Ви напевно самі часто щось «питаєте» у «Гугла» або «Яндекса». Зазвичай це виглядає так: ви вводите в пошуковому рядку будь-яке словосполучення типу «купити велосипед» або «приготувати курячу печінку», після чого пошукова система пропонує вам варіанти сайтів, де зустрічаються саме ці слова. Цей процес називається «перехід по ключових запитах».

Читачам пропонують відвідати ті сайти, в текстах яких зустрілися запитувані словосполучення. Поступово на вашому сайті буде опубліковано безліч статей, що, відповідно, неминуче призведе до зростання його відвідуваності.

Вам все ще не зрозуміло, як монетизувати сайт?

Монетизацією сайту називається процес, що дозволяє вам почати заробляти на ньому. Один із способів заробітку з сайту – це розміщення на ньому рекламних оголошень, за які вам буде платити рекламодавець, зацікавлений в популярних майданчиках, куди «заходить» безліч відвідувачів. Чим більше людей читає ваш блог або заходить на сайт, тим більше грошей ви отримаєте за рекламу! Все просто!

Покроково монетизація сайту за допомогою реклами виглядає так:

  • Ви створюєте сайт.
  • Пишіть на регулярній основі тематичні статті.
  • Розміщуєте рекламу.
  • Чи отримуєте гроші.

Чим цікавіше, якісніше і корисніше статті на сайті, тим більше його відвідуваність. Якщо ви зовсім не вмієте писати або через якусь причину не бажаєте цього робити, то можете найняти копірайтерів, які зроблять це за вас. Рано чи пізно сайт вийде на самоокупність, а потім і на прибуток.

Існує одне величезна помилка, про який твердять багато інтернет-користувачі, впевнені, що для доходу в розмірі 1000 доларів в місяць потрібно мати на сайті 10 000 відвідувачів, а цей результат відвідуваності досить складно досягти. Якоюсь мірою вони праві, але ж можна зробити 10 сайтів з відвідуваністю по 1000 осіб і заробляти по 100 доларів з кожного! Це справжнісінький пасивний дохід, в якому вам нічого не потрібно продавати, а всього лише продумати концепцію сайту і його тематику.

Як тільки один сайт починає приносити прибуток, ви створюєте другий і так далі. Процес, звичайно ж, не швидкий, але зате через певний час вам взагалі не доведеться працювати НІКОЛИ!

Ви гравець? Створіть сайт з описами і новинами комп’ютерних ігор! Ви кулінар-аматор? Створіть свій блог, який не тільки принесе гроші в майбутньому, а й зробить вас знаменитим! Загалом, вибирайте тему і вперед!

Все ще сумніваєтеся? А тепер подивіться, скільки існує сайтів, невже ви думаєте, що власники цих ресурсів нічого з них не «мають»? Ось і відповідь. Ви самі є користувачем того чи іншого сайту. Ви вже будете приносити гроші комусь, так почніть заробляти самі!

Ви хочете створити сайт і не знаєте з чого почати?

Можете спробувати створити сайт самостійно, але неодмінно допустите купу помилок, в результаті закинути цю справу і підете далі працювати «на завод», або зверніться до професіоналів. Рекомендую відразу звернутися до професіоналів і, вклавши невелику суму грошей, стати інтернет-бізнесменом. Компанії, що створюють сайти з нуля під ключ, використовують перевірені, відпрацьовані до автоматизму способи просування вашого сайту в ТОП. Фахівці подадуть вам готовий бізнес, як то кажуть, на блюдечку з облямівкою будь-якого кольору!

У чому мій інтерес, запитаєте ви?

По-перше, якщо ви читаєте цей матеріал, то ви зрозуміли, що завдяки вашій увазі, в цю секунду я вже заробляю, що і підтверджує все те, про що я писав вище.

По-друге, я копірайтер і вчу копірайтингу, а це значить, що зацікавлений в тому, щоб мої послуги та послуги моїх учнів були завжди затребувані серед власників сайтів.

По-третє, я співпрацюю з найбільшими компаніями по створенню сайтів, з якими і збираюся познайомити вас!

Тепер до справи! Ви зможете замовити сайт будь-якої складності, а також отримати всю додаткову інформацію, зв’язавшись зручним для вас способом.