Як стати високооплачуваним копірайтером? | Курси копірайтингу

Онлайн курси копірайтингу

Як стати високооплачуваним копірайтером?

Знову радий вітати вас на сторінках мого блогу, друзі! Сьогодні ми поговоримо про те, що називається бронебійний копірайтинг. Про нашу з вами професійної діяльності в її найрадикальніших і прибуткових проявах. Про те, як початківцю копірайтеру реалізувати модель квантового зростання і рвонути вперед до високих заробітків читайте вже рядком нижче.

Освіта – головний козир на шляху до перемоги

Істинно так! Скажу вам по секрету – я завжди недооцінював освіту. Зауважте, я говорю не про академічна, а про спеціальну, та самоосвіту. Але справа зовсім не в цьому. Запам’ятайте, питання цінності освіти завжди лежить в його доцільності. У нашому випадку метою є високий професійний статус і відповідна йому оплата праці. Як наслідок, нам необхідні якості, що безпосередньо впливають на побудову результату.

З хорошим стилем все простіше. Не будь у вас особистого стилю – ви б ніколи не стали копірайтером! За все своє життя я не зустрічав жодного професіонала з відверто поганим стилем. Але талант зовсім не виправдання для бездіяльності! Відточуйте свої навички копірайтингу щодня, і ви неодмінно зробите свій стиль ще краще! Не дивно, що ваші навички загартовуються в листі, але ось знаходяться вони при читанні книг. Б’юся об заклад, ваш талант (як і мій) зовсім не був вроджений, а отриманий в спадок від любові до художньої та науково-популярної літератури.

Запам’ятайте! Чим більше копірайтер читає, тим більше він заробляє!

Навички продажів – тема гідна окремої розмови, який відбудеться вже абзацом нижче. Коротко можна згадати лише про те, що це одні з найважливіших навичок в копірайтингу, та й в житті взагалі. Гріш ціна тому фахівцеві, що не може реалізувати себе на ринку послуг.

Секрет успіху в умінні стрибати вище голови

Звучить смішно, чи не так? Проте – це чистісінька правда! Хочете перейти на новий рівень? Візьміться за проект, який вам просто не по зубах! Саме так і відбувається зліт. Ви просто перетинаєте межу буденності і ступаєте в невідомість. Тільки тут відпадає вся лушпиння і починається справжній креатив. Так, провалившись, ви можете осадити по повній. Але впоравшись із завданням, отримаєте набагато більше.

Всі мої кар’єрні злети так чи інакше пов’язані з «стрибком у вир». Тремтячи від страху, я просто говорив собі – Хлопець, тобі це під силу! – і пірнав в бурхливий потік. Але тут варто зробити застереження. Йти на ризик слід лише в тому випадку якщо ви впевнені (або хоча б вірите), що зможете досягти мети. Ще не знаєте, як, але вважаєте позитивний результат цілком реальним. В іншому випадку ви лише обпалите крила, відвернувши себе від нових спроб.

Хочете більше грошей? Продавайте себе дорожче!

Та й взагалі – просто продавайте! Завжди і все, що має цінність для вашого клієнта. Виконуйте їх в комунікації і спостерігайте за реакцією замовників при веденні діалогу. Намагайтеся завжди бути на його боці і пропонувати лише те, що йому дійсно потрібно. Не намагайтеся «впарити» людям жовтий сніг взимку, запропонуйте води стражденному, а їжі голодному.

Бачачи потребу замовника, ви легко вгадаєте, як зробити свою роботу для нього більш цінною і як наслідок високооплачуваною. Використавши бронебійний копірайтинг і піднісши клієнту бажаний результат, ви легко можете просити гонорар дійсно гідний вашого професіоналізму!

Крім того, вправляючись у навичках продажів ви ризикуєте перейти в елітну касту так званих «справжніх копірайтерів». Ці круті хлопці не пишуть тексти для СЕО або популяризації інтернет ресурсів. У звичному розумінні вони не пишуть текстів взагалі. Такі люди працюють під задачу, генеруючи для клієнта фантастичні продажі і прибуток, і вибиваючи собі воістину захмарні гонорари.

Сподіваюся, ця бесіда була для вас актуальною … а на цьому все!

Бажаю вам бурхливого кар’єрного зростання і переможного настрою!

Є питання? Задавайте в чаті online, розташованому під кнопкою “задати питання”.